Ofertę recyklingu kierujemy do firm produkcyjnych generujących odpady z tworzyw sztucznych. Zapewniamy kompleksowy odbiór odpadów – udostępniamy opakowania, organizujemy transport, obsługujemy kwestie formalne. Wyselekcjonowane i powtarzalne odpady poddajemy procesom rozkruszania i mielenia, by uzyskać pełnowartościowy wyrób optymalny do dalszych, wewnętrznych procesów produkcyjnych lub sprzedaży Kontrahentom.

Szczegóły współpracy zawsze ustalamy indywidualnie, aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb. W przypadku nawiązania długofalowej kooperacji, proponujemy szczególnie konkurencyjne warunki umowy.

Zapraszamy do kontaktu i kierowania zgłoszeń w formie telefonicznej bądź mailowej:
     tel: (58) 671 05 39                    tel kom: +48 793 533 333                   e-mail: info@argusjm.pl

Obsługujemy procesy rozdrabniania odpadów tworzyw

W zakresie posiadanych wolnych mocy przetwórczych świadczymy usługi rozkruszu i mielenia odpadów tworzyw termoplastycznych o dowolnych gabarytach.

Działające niezależnie maszyny krusząco-mielące o zróżnicowanej wydajności pozwalają nam na szybką realizację zleceń oraz dopasowanie stopnia rozdrobnienia odpadu. Zgodnie z życzeniem Klienta ustalamy specyfikację wyrobu, jego pakowanie oraz potwierdzenie parametrów wynikami badań laboratoryjnych.

W celu otrzymania oferty, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
     tel kom: +48 793 533 333                   e-mail: info@argusjm.pl

Recyklat w produkcji, czyli gwarancja od(zysku)

Obserwując postępujący trend wykorzystania recyklatów do własnej produkcji, proponujemy przedsiębiorstwom generującym odpady poprodukcyjne kompleksową obsługę w zakresie ich zagospodarowania i przetworzenia do ponownej, pełnowartościowej formy użytkowej.

Posiadane zaplecze maszynowe pozwala na zamknięcie całego procesu technologicznego w obrębie zakładu, z zachowaniem płynności i ustalonych terminów realizacji zleceń. Każdą usługę traktujemy indywidualnie, dostosowując procesy przetwórcze w zależności od rodzaju i formy powierzonego materiału.