Ofertę recyklingu kierujemy do firm produkcyjnych generujących odpady z tworzyw sztucznych. Zapewniamy kompleksowy odbiór odpadów – udostępniamy opakowania, organizujemy transport, obsługujemy kwestie formalne. Wyselekcjonowane i powtarzalne odpady poddajemy procesom rozkruszania i mielenia, by uzyskać pełnowartościowy wyrób optymalny do dalszych, wewnętrznych procesów produkcyjnych lub sprzedaży Kontrahentom.

Szczegóły współpracy zawsze ustalamy indywidualnie, aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb. W przypadku nawiązania długofalowej kooperacji, proponujemy szczególnie konkurencyjne warunki umowy.

Zapraszamy do kontaktu i kierowania zgłoszeń w formie telefonicznej bądź mailowej:
     tel: (58) 671 05 39                    tel kom: +48 793 533 333                   e-mail: info@argusjm.pl

Proces recyklingu

  Działanie:        Czynność        Czynność z kontrolą        Kontrola        Materiał NG        Transport        Składowanie

 •  Sortowanie  Segregacja odpadów

  W zależności od specyfiki przyjętej dostawy – selekcja, identyfikacja i rozdzielenie odpadów, określenie stopnia zanieczyszczeń (możliwość rozszerzenia o procesy uzupełniające). Wykluczenie z dalszych procesów przetwórczych odpadów niespełniających kryteriów ( zobacz aktualne ofery sprzedaży odpadów wyselekcjonowanych).

    Hale sortowni i place magazynowe         Zablokowanie materiału NG

 •  Przetwórstwo  Kruszenie odpadów

  Dotyczy jedynie recyklingu odpadów wielkogabarytowych (w postaci m.in. zlepów, beczek, kanistrów lub rur) z wykorzystaniem kruszarki. Pozwala na uzyskanie kawałków o nieregularnej wielkości frakcji do 50 mm. Proces najczęściej połączony ze sprzężonym wykorzystaniem kruszarki i młyna.

    Hala produkcyjna         Zablokowanie materiału NG

 •  Przetwórstwo  Mielenie odpadów

  Rozdrabnianie wszystkich rodzajów odpadów na 6 młynach o różnej wydajności, pozwalających otrzymać przemiał o wymiarach (w zależności od założonego sita) od 6 do 12 mm, poddany dodatkowo odpyleniu i wykrywaniu metali.

    Hala produkcyjna         Zablokowanie materiału NG

  Standardowe pakowanie gotowego wyrobu w big-bagi (ok. 1000 kg) na paletach drewnianych lub zgodnie ze specyfikacją Klienta (big-bagi do 1500 kg, oktabiny, worki).

    Hala i place magazynowe

Zobacz jak działamy         zobacz więcej