> 20 lat doświadczenia
i rozległa wiedza branżowa

nastawienie na rozwój
i rozszerzanie asortymentu

zaangażowany zespół
i fachowe doradztwo

kooperacja z podmiotami
w kraju i za granicą

gwarancja wysokiej jakości
usług i wyrobów

Drzewo recyklingowe firmy Argus

Nasza firma jest jak drzewo. Posiada silne i stabilne korzenie, którymi są specjalistyczna wiedza i umiejętności właściciela oraz zaangażowanie pracowników.

W ciągu życia drzewo ciągle powiększa przekrój pnia i gałęzi, a dzieje się tak dzięki wodzie, która mu to umożliwia. Tak samo nasza firma nieustanie się rozwija i rozrasta.

Pojawia się coraz więcej „liści”, czyli rodzajów odpadów jakie przyjmujemy. Nie byłoby to jednak możliwe bez naszych dostawców i klientów, o których należycie dbamy.

drzewo recykingowe argus rumia

Nasze standardy i podstawy działania

 • 1

  GWARANTUJEMY KLIENTOWI WYSOKĄ JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW

  Zapewnienie jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług zapewnione jest przez System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015. Zatwierdzony i systematycznie monitorowany przez Lloyd's Register Quality Assurance system pozwala na kontrolowanie procesów produkcyjnych i dostosowywanie ich do potrzeb najbardziej wymagających projektów.

 • 2

  JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA STAWIA NA ROZWÓJ I ROZSZERZANIE ASORTYMENTU

  Prowadzimy sukcesywne działania zmierzające do podniesienia standardów jakościowych poprzez ciągłe szkolenia kadry jakościowej, operatorów sprzętu i pracowników administracyjnych. Wdrożone i stale rozwijane technologie pozwalają nam na wydajne i efektywne gospodarowanie surowcem oraz poszerzanie oferty asortymentowej wyrobów.

 • 3

  NASZĄ SIŁĄ JEST ZROZUMIENIE POTRZEB KLIENTÓW I ZAUFANIE DOSTAWCÓW

  Kontrahentom oferujemy możliwość najlepszego sposobu zagospodarowania odpadów zgodnie z najnowszymi dostępnymi technologiami oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska. Szybko reagujemy na zmieniające się realia rynku.

 • 4

  DZIAŁAMY W OPARCIU O WYMAGANE PRAWEM POZWOLENIA

  Posiadamy uregulowany stan formalno-prawny na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych. By minimalizować ryzyko, na bieżąco monitorujemy zmiany w regulacjach prawnych.

 • 5

  INDYWIDUALNIE PODCHODZIMY DO KAŻDEGO KONTRAKTU I ROZMÓW

  W naszej działalności uwzględniamy unikalną specyfikę każdego Klienta. Szczegóły współpracy zawsze ustalamy indywidualnie, gwarantując terminowość usług, krótkie terminy realizacji i bezpieczeństwo każdej transakcji.

 • 6

  POSIADAMY ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ I FACHOWE DORADZTWO BRANŻOWE

  Aktualnie w działach zarządzania, handlu, kontroli jakości i bezpośredniej produkcji zatrudniamy ponad 30 osób, które stanowią wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Ich wiedza pozostaje zawsze do dyspozycji naszych Klientów.