Nasz proces produkcyjny, oparty na stale rozbudowywanym zapleczu technicznym i czystym, powtarzalnym odpadzie poprodukcyjnym, pozwala nam na wytwarzanie regranulatów i compoundów, znajdujących zastosowanie w najbardziej wymagających aplikacjach wtrysku oraz wytłaczania.
W recepturach uwzględniamy przygotowywanie blend i mieszanek o ujednoliconym charakterze, których właściwości możemy modyfikować dzięki proporcjonalnemu łączeniu surowców i doborowi dodatków, modyfikatorów i wypełniaczy.

Jakość i powtarzalność produkcji prowadzimy pod nadzorem własnego laboratorium zakładowego.

Zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Wszelkich odpowiedzi udzielimy w formie telefonicznej bądź mailowej:
     tel: (58) 671 05 39                    tel kom: +48 793 533 333                   e-mail: info@argusjm.pl lub laboratorium@argusjm.pl

Usługowo regranulujemy i modyfikujemy tworzywa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferujemy usługę regranulacji tworzyw sztucznych, z ukierunkowaniem na tworzywa techniczne.

Na zlecenie Klienta określamy technologię produkcji – opracowujemy receptury materiałowe, wykonujemy mieszanki i compound tworzyw z wypełniaczami, modyfikatorami, barwnikami i wzmocnieniami w uzgodnionych proporcjach. Specyfikację i parametry wyrobu potwierdzamy w laboratorium zakładowym.

Zachęcamy do współpracy i kierowania zapytań w formie telefonicznej i mailowej:
     tel kom: +48 793 533 333                   e-mail: info@argusjm.pl

Recyklat w produkcji, czyli gwarancja od(zysku)

Obserwując postępujący trend wykorzystania recyklatów do własnej produkcji, proponujemy przedsiębiorstwom generującym odpady poprodukcyjne kompleksową obsługę w zakresie ich zagospodarowania i przetworzenia do ponownej, pełnowartościowej formy użytkowej.

Posiadane zaplecze maszynowe pozwala na zamknięcie całego procesu technologicznego w obrębie zakładu, z zachowaniem płynności i ustalonych terminów realizacji zleceń. Każdą usługę traktujemy indywidualnie, dostosowując procesy przetwórcze w zależności od rodzaju i formy powierzonego materiału.