17 lat doświadczenia
i rozległa wiedza branżowa

nastawienie na rozwój
i rozszerzanie asortymentu

zaangażowany zespół
i fachowe doradztwo

kooperacja z podmiotami
w kraju i za granicą

gwarancja wysokiej jakości
usług i wyrobów

Dołącz do naszego zespołu

W związku ze stałym rozwojem firmy Argus poszukujemy zaangażowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszej ekipy.

Jeśli uważasz, że chciałbyś sprawdzić swoje siły w pracy z nami, to wyślij zgłoszenie w odpowiedzi na poniższe oferty.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. JAKOŚCI

Zakres obowiązków:
– wdrożenie, optymalizacja i nadzorowanie dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan, PPAP, Process Layout, Flow Chart, instrukcje kontrolne i inne),
– nadzorowanie i rozwój Systemu Zarządzania Jakością, zgodnie z normą ISO 9001:2008 oraz wdrażanie wytycznych, zawartych w Księdze Jakości,
– nadzór nad jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego we współpracy z Działem Produkcji oraz pozostałymi działami, oraz ciągłe jej doskonalenie,
– organizacja planu sprawowania kontroli jakości,
– współpraca z dostawcami surowców i odbiorcami produktów w zakresie wymagań jakościowych, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych według wymagań klientów,
– prowadzenie audytów wewnętrznych oraz udział w audytach zewnętrznych.

Wymagania:
– praktyczna znajomość metod i narzędzi jakościowych,
– doświadczenie w pracy (w tym praktyki i staże) w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej,
– wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (specjalność zarządzanie jakością, inżynieria jakości, zarządzanie produkcją lub pokrewne), względnie ukończone kursy związane z zarządzaniem jakością,
– wykazywanie własnej inicjatywy, samodzielne i solidne wykonywanie swoich obowiązków,
– zdolności analityczne i dokładność,
– chęć uczenia się i doskonalenia umiejętności.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- szkolenia z zakresu narzędzi jakościowych,
- odpowiedzialne stanowisko pracy,
- możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@argusjm.pl. Prosimy wyłącznie o kontakt mailowy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.