17 lat doświadczenia
i rozległa wiedza branżowa

nastawienie na rozwój
i rozszerzanie asortymentu

zaangażowany zespół
i fachowe doradztwo

kooperacja z podmiotami
w kraju i za granicą

gwarancja wysokiej jakości
usług i wyrobów

Kilka słów o nas

Firma ARGUS z siedzibą w Rumi, województwo pomorskie, istnieje na rynku od 1999 r. Od początku działalności zajmowaliśmy się recyklingiem tworzyw sztucznych, współpracując z przedsiębiorstwami lokalnego rynku. Oferowaliśmy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów poprodukcyjnych i poopakowaniowych. Zajmowaliśmy się także sprzedażą aglomeratów, regranulatów i przemiałów z tworzyw sztucznych.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój. Dziś, dzięki bogatemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, ARGUS świadczy usługi na terenie całego kraju. Zaufało nam wielu Partnerów, ugruntowując naszą pozycję nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach krajów europejskich.

O naszej sile stanowi zrozumienie potrzeb klientów. Kontrahentom oferujemy możliwość najlepszego sposobu zagospodarowania odpadów zgodnie z najnowszymi dostępnymi technologiami oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska. Zakład wyposażyliśmy w niezbędny sprzęt do mielenia i kruszenia tworzyw sztucznych oraz usługowej granulacji tworzyw sztucznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.